تلفن تماس : 05135411722      09157607106     09371889859  telegram6

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۶

تراژدی تعیین قیمت خودرو به پایان می‌رسد؟

کد مطلب : 18593

گروه اقتصادي:​ در حالی وزیر صنعت، معدن و تجارت از تعیین تکلیف قیمت‌گذاری خودرو در هفته‌های آینده خبر داده که مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از طولانی شدن روند تصمیم‌گیری در این زمینه ناراضی هستند.

تراژدی تعیین قیمت خودرو به پایان می‌رسد؟
شورای رقابت اگرچه از اسفند ماه سال گذشته رسما وارد حوزه قیمت‌گذاری خودرو شد اما تاکنون قیمت بسیاری از خودروها تعیین نشده است. در این میان برخی از خودروهای داخلی مانند تندر 90 و 206 همچنان فاقد قیمت بوده و از آن سو اصولا قیمتی برای خودروهای وارداتی تعیین نشده است. اتفاقی که موجب سوءاستفاده نمایندگی‌های رسمی خودروسازان خارجی از این وضعیت شده است. در این زمینه احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان ایران با انتقاد از طولانی شدن روند قیمت‌گذاری خودروهای داخلی می‌گوید: ‌امیدواریم وزارت صنعت، معدن و تجارت هر چه زودتر تکلیف قیمت‌گذاری خودروها را تعیین کند.وی با بیان این‌که عدم تعیین قیمت خودروهای داخلی موجب شد خودروسازان در حدود دو ماه نتوانند محصولاتشان را بفروشند، خاطرنشان کرد:‌ در این میان اخیرا نیز خودروسازان در نامه‌ای به رییس شورای رقابت درخواست خود برای افزایش قیمت خودروها و احتساب تورم شش ماهه دوم سال جاری را ارائه کرده‌اند. دبیر انجمن خودروسازان ایران تصریح کرد: طولانی شدن روند قیمت‌گذاری خودروهای داخلی بلاتکلیفی تولیدکنندگان را به دنبال داشته است. در این زمینه امیدواریم هر چه زودتر تکلیف قیمت‌گذاری این خودروها مشخص شود.

   مرجع :ايسنا  ۳نظر ، ۰در صف انتشار ، ۰ تکراری يا غ ق انتشار  Iran, Islamic Republic of

۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۵:۰۵:۵۴

تا زمانی که تحریم نبودیم دم به ساعت از متخصصان بومی گزارش پخش میکردن که 80% 206 در داخل تولید میشه
خوبی تحریم این بود که حرفای یامفت عده ای رو مشخص کرد (151996)

 

Iran, Islamic Republic of تراژدی تعیین قیمت خودرو به پایان می‌رسد؟

۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۹:۴۸:۱۶

اگر اینطرف سال قیمتها رو بالاتر ببرند ، تمامی کسانی که پیش خرید کرده اند ، انصراف میدن و این یعنی ورشکستگی !!!! (152191)

 

فرهنگی Iran, Islamic Republic of تراژدی تعیین قیمت خودرو به پایان می‌رسد؟

۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۲۲:۰۲:۲۵

آقای نعمت بخش کاش شما را به عنوان وزیر آموزش و پرورش به مجلس معرفی می کردندتا حداقل هر شش ماه یک بار با توجه به رشد تورم ازحقوق این قشر فرهیخته جامعه دفاع می کردید چرا که برای جایگزین نمودن معلم نمی شود از خارج واردات انجام داد اما برای صنعت می شود با کیفیت ترین و با کمترین قیمت ماشین وارد نمود این معلم است که پایه و اساس صنعت و... را می سازد ای کاش کسی بود مثل شما از حقوق به حق معلمین عزیز دفاع میکرد. (152272)

 

 

 

دیگ بخار