تلفن تماس : 05135411722      09157607106      09151150958  telegram6

 تغییر دکوراسیون خانه در زمستان

همه افراد در هر سن و با هر سلیقه ای دوست دارند از فضای خانه خود بیشترین استفاده را ببرند و همچنین زیباترین خانه را برای خود تدارک ببینند. اما نکته مهم در این مسأله این است که چگونه می توان با کمترین هزینه خانه خود را به بهترین شکل تزئین کرد.
یکی از اصول دکوراسیون در خانه، توجه به زمان و فصول مختلف است. البته باز هم تاکید می کنیم که منظور از تغییر دکور، انجام هزینه های زیاد نیست. باید بیاموزیم با حداقل هزینه، فضایی دلپذیر برای همه افراد خانواده ایجاد کنیم.

با توجه به رسیدن آخرین ماه از فصل پاییز بسیاری از خانم های خانه دار به دنبال راه هایی برای تغییر دکوراسیون منزل خود هستند. به نظر می رسد پیش از هر اقدامی باید به نورپردازی داخلی خانه توجه بسیار زیادی داشته باشید. به دلیل ابری بودن هوا در این روزها نمی توان نور خانه را از پنجره ها گرفت. برای حل این مشکل شما می توانید نور مورد نیاز اهل خانه را با آباژورها یا چراغ های دیواری تامین کنید.

بهتر است به خاطر داشته باشید اگر به جای یک چراغ پرنور از مجموعه نورهای کم استفاده کنید، محیط اتاق ها زیباتر می شود. همچنین استفاده از یکی دو چراغ با رنگ های قرمز یا نارنجی، کمک مهمی به گرم شدن فضای اتاق ها و خانه می کند.

دیگ بخار